Çarşılar

 • Hakkımızda

  Çarşı kültürünün modern temsilcisi ESKİDJİ Bazaar…

  2004 yılından beri ESKİDJİ Grup bünyesinde bulunan markamız ESKİDJİ Bazaar; yüzlerce üretici, toptancı ve bayiyi aynı çatı altında toplayarak, düşük maliyetle perakende satış yapılabildiğini gösteren, ev alışverişlerinde yepyeni bir alışveriş alışkanlığı yaratan çarşı zincirimiz… ESKİDJİ Bazaar ile amacımız, son yıllarda artan AVM kültürü yerine, köklü çarşı ve esnaf kültürümüzü yaşatmak.

  İstanbul Yenibosna, Haramidere, Avcılar ve Pendik’te bulunan çarşılarımız ile Türkiye genelinde Ankara ve Gaziantep olmak üzere toplam 6 farklı noktada hizmet veriyoruz.

 • Vizyonumuz

  Örnek oluşturan, özgün hizmet!

  Vizyonumuz; benzersiz konseptimizle Türk ticaretinde örnek teşkil etmek ve özgün hizmet anlayışımızı Türkiye’nin her noktasına yaymak. Ev alışverişini bir lüks olarak görmek yerine, her bütçeye uygun çözüm önerileri sunmak. Tüm bunları hayata geçirirken de bünyemizde bulunan üretici ve perakendecilerimizin kârlılığını sürdürmeyi hedefliyoruz.

 • Misyonumuz

  Vakitten ve nakitten tasarruf…

  ESKİDJİ Bazaar ile misyonumuz; üretici ve tüketiciyi doğrudan buluştururken, tüketici için hem nakitten hem de vakitten tasarruf ettiren bir ev alışveriş konsepti yaratmak. En önemlisi de bu konsepti kalıcı kılmak, bir evin tüm ihtiyacını tek bir çatı altında, bol çeşit ve uygun fiyata sunarak bütünsel hizmeti vermek.